Wykonujemy nadruki na odzieży reklamowej i roboczej. Drukujemy na koszulkach, bluzach, kurtkach, czapkach, parasolach, torbach, trampkach i wszystkim innym. Nasze nadruki się nie spierają, są odporne na rozciąganie i uszkodzenia. Technikę druku dobieramy w zależności od ilości i rodzaju materiału. Stosujemy metodę druku bezpośredniego DTG, sitodruku lub termo transferu (sublimacja, transfer laserowy, folia flex). Drukujemy na materiałe dostarczonym lub oferowanym przez nas. Nasze atuty to najnowocześniejsze na rynku drukarki laserowe OKI, DTG firmy Brother oraz atramenty Innobella Textile. Do druku techlogią flex stosujemy folie niemieckiej firmy STAHL.
DTG

Druk bezpośredni na odzieży, który najlepiej sprawdza się na tekstyliach bawełnianych. Możliwe są dwa warianty druku:  druk pełno kolorowy (na białym materiale) oraz druk pełno kolorowy + kolor biały (druk na czarnych i kolorowych materiałach).  

Tą technologią możliwe jest wykonanie nadruku nawet na jednej koszulce zachowując rozsądną cenę. Zastosowana  technologia pozwala na uzyskanie nadruków o bardzo dobrej jakości nadruku i przyzwoitej trwałości. Znakomicie nadaje się do nanoszenia na materiał dowolnych zdjęć czy kolorowych grafik.
SITODRUK

Ta metoda będzie opłacalna przy większej ilości nadruków. Niski koszt jednostkowy produkcji możliwy jest dzięki wcześniejszemu przygotowaniu kompletu matryc do druku. Im więcej kolorów będą zawierały nadruki - tym większy będzie koszt rozpoczęcia produkcji.  Koszt wykonania matryc jest „jednorazowy” i dzieli się przez całą ilość nadruków. Dlatego opłacalny będzie dopiero  dla produkcji od kilkudziesięciu sztuk.

Wadą jest praktycznie brak możli-wości druku pełno kolorowego, który ustępuje jakością w stosunku
do DTG. Nadruki są bardzo trwałe, odporne na pranie i uszkodzenia.
FOLIA FLEX

Technologia polegająca na przeniesieniu pod wpływem wysokiej temperatury na materiał specjalnej, bardzo cienkiej folii. Folia ta może być wcześniej zadrukowana dowolną grafiką bądź może być dowolnego koloru wybranego z dużej palety barw.
Ten sposób druku przeznaczony jest raczej do naniesienia więk-szych elementów. Przewaga na innymi technologiami polega na   możliwość wykonania na odzieży napisów metaliczny, brokatowych, fluorescencyjnych czy np. wybłyszczenia pewnych  elementów nadrukowanych innym sposobem. Druk charakteryzuje się bardzo wysoką odpornością na pranie.
SUBLIMACJA

Doskonała metoda do druku na odzieży zwykłej czy sportowej wykonanej z oddychającej tkaniny poliestrowej. 

Technika ta polega na "migracji" druku pod wpływem temperatury ze specjalnego podkładu na tkaninę. Druk oczywiście może być pełno kolorowy a nadruki ze względu na łączenie się z tkaniną są "niezniszczalne".

Ze względu na to, że użyte do druku atramenty są transparentne druk kolorowy możliwy jest tylko na białych tekstyliach natomiast kolor materiału nie ma znaczenia przy druku kolorem czarnym.
TRANSFER LASEROWY

Podobnie jak sublimacja polega na przeniesieniu pod wpływem temperatury wydrukowanej grafiki ze  specjalnej (wcześniej zadrukowanej metodą laserową) folii na tekstylia. W tej technologii druk kolorowy może być drukowany  łącznie z białym kolorem więc barwa materiału nie ma znaczenia. Technika ta pozwala na druk niezwykle małych elementów (rzędu 2-3 mm) z  bardzo wysoką jakością.

Bardzo dużym atutem jest to iż sposobem tym możemy wykonać nadruki na "trudnych" i nieforemnych 
podłożach jak plecaki, czapki itp.
Najwyższa jakość

Do nadruków stosujemy materiały
i atramenty najwyższej jakości tylko
i wyłącznie renomowanych producentów. Do każdej pracy odpowiednią technologię gwarantującą najwyższą jakość i trwałość nadruku.
Najniższe ceny

Jako bezpośredni producent możemy zapewnić jedne z najniższych cen na rynku.
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie starając się maksymalnie obniżyć koszty usługi.
Terminy i dostawa

Posiadany przez nas park maszynowy pozwala realizować nam zlecone prace w bardzo krótkim terminie a na życzenie klienta zamówione produkty wysyłamy kurierem.
POLIGRAFIA
REKLAMOWA

Ulotki
Foldery
Plakaty
Katalogi
Gazetki
Broszury
Cenniki
Wizytówki
Naklejki
Kalendarze
Opakowania
Etykiety
Kiwaki
Woblery
Zaproszenia
 
DRUKARNIA CYFROWA    DRUKARNIA OFFSETOWA    DRUKARNIA WIELKOFORMATOWA   DRUK CYFROWY   DRUK WIELKOFORMATOWY   DRUKARNIA WARSZAWA
POLIGRAFIA
BIUROWA

Wizytówki
Papier firmowy
Listowniki
Teczki ofertowe
Segregatory
Notesy
Koperty z nadrukiem
Druki
  spersonalizowane
Druki samokopiujące
Materiały
   konferencyjne
Materiały szkoleniowe
REKLAMA
WIZUALNA

Stojaki
Potykacze
Roll-upy
Plansze
Szyldy
Stendy
Banery
Banery siatkowe
Ścianki reklamowe
Flagi
Oklejanie
  samochodów
ODZIEŻ
REKLAMOWA

Koszulki T-shirty
Polo
Bluzy
Czapki
Kurtki
GADŻETY
REKLAMOWE

Kubki, filiżanki
Długopisy
Smycze
Pendrive
Torby
Parasole
Itp....
DRUKARNIA CYFROWA   DRUKARNIA OFFSETOWA   DRUKARNIA WIELKOFORMATOWA   DRUK CYFROWY    DRUK WIELKOFORMATOWY    DRUKARNIA WARSZAWA

drukarnia cyfrowa w Warszawie drukarnia Bielany drukarnia Żoliborz drukarnia Bemowo plakaty A3 plakaty A2 plakaty B2 plakaty B1 plakaty A0 wydrukować plakaty w Warszawie wydrukować ulotki w Warszawie cena wizytówek Warszawa dobra drukarnia Warszawa drukarnia na Bemowie ulotki w Warszawie plakaty A3 plakaty A2 plakaty B2 plakaty A1 plakaty B1 plakaty A0 plakaty w Warszawie drukarnia na żoliborzu drukarnia na Bielanach dobra drukarnia w Warszawie ceny wizytówek.


drukarnia cyfrowa w Warszawie drukarnia Bielany drukarnia Żoliborz drukarnia Bemowo plakaty A3 plakaty A2 plakaty B2 plakaty B1 plakaty A0 wydrukować plakaty w Warszawie wydrukować ulotki w Warszawie cena wizytówek Warszawa dobra drukarnia Warszawa drukarnia na Bemowie ulotki w Warszawie plakaty A3 plakaty A2 plakaty B2 plakaty A1 plakaty B1 plakaty A0 plakaty w Warszawie drukarnia na żoliborzu drukarnia na Bielanach dobra drukarnia w Warszawie ceny wizytówek.